CPD1480A-100M nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 10.5 A 5,9mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CPD1480A-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1480A-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1480A-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 10.5A 5.9 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPD1480A-100M modellek
Kategória
Telítési áram
9,5A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
5,9mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,551" H. x 0,299" Sz. (14,00mm x 7,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)