CPD1480-220M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1480-220M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1480-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 8A 12 MOHM TH
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 8 A 12mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
EDA / CAD modellek
CPD1480-220M modellek
Kategória
Telítési áram
6,2A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
12mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 kHz
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,551" H. x 0,299" Sz. (14,00mm x 7,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)