CPD1415B-220M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1415B-220M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1415B-220M
Leírás
FIXED IND 22UH 6.8A 17.1 MOHM TH
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 6.8 A 17,1mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
EDA / CAD modellek
CPD1415B-220M modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
17,1mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 kHz
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1415
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,610" H. x 0,551" Sz. (15,50mm x 14,00mm)
Telítési áram
6,9A
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)