CPD1415B-150M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1415B-150M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1415B-150M
Leírás
FIXED IND 15UH 7A 15.6 MOHM TH
Részletes leírás
15 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 7 A 15,6mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Egyenáramú ellenállás (DCR)
15,6mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
1 kHz
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1415
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,610" H. x 0,551" Sz. (15,50mm x 14,00mm)
Telítési áram
9,3A
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)