CPD1415B-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPD1415B-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPD1415B-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 8A 11 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 8 A 11mohm max. függőleges, 4 NYÁK érintkező Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPD1415B-100M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
11mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Alacsony veszteségű, lágy szaturáció
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1415
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,610" H. x 0,551" Sz. (15,50mm x 14,00mm)
Telítési áram
12,3A
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)