CPCF3535-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPCF3535-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPCF3535-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 54A 1.6 MOHM TH
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 54 A 1,6mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező
EDA / CAD modellek
CPCF3535-100M modellek
Kategória
Telítési áram
55,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,6mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
1,417" H. x 1,406" Sz. (36,00mm x 35,70mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,346" (34,20mm)