CPCF3222-3R3M
DigiKey raktári szám
4044-CPCF3222-3R3M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPCF3222-3R3M
Leírás
FIXED IND 3.3UH 49.5A 1.06 MOHM
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 49.5 A 1,06mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező
EDA / CAD modellek
CPCF3222-3R3M modellek
Kategória
Telítési áram
89,2A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,06mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
1,268" H. x 0,886" Sz. (32,20mm x 22,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,181" (30,00mm)