CPCF3222-100M
DigiKey raktári szám
4044-CPCF3222-100M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPCF3222-100M
Leírás
FIXED IND 10UH 34.2A 2.08 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 34.2 A 2,08mohm max. függőleges, 3 NYÁK érintkező
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPCF3222-100M modellek
Kategória
Telítési áram
44,5A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,08mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
függőleges, 3 NYÁK érintkező
Induktivitás
Méretek
1,268" H. x 0,886" Sz. (32,20mm x 22,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,181" (30,00mm)