CPCE2624A-330MC
DigiKey raktári szám
4044-CPCE2624A-330MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPCE2624A-330MC
Leírás
FIXED IND 33UH 20A 4.8 MOHM TH
Részletes leírás
33 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 20 A 4,8mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
EDA / CAD modellek
CPCE2624A-330MC modellek
Kategória
Telítési áram
24A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,8mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
1,181" H. x 1,039" Sz. (30,00mm x 26,40mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,886" (22,50mm)