CPCE2624A-150MC
DigiKey raktári szám
4044-CPCE2624A-150MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPCE2624A-150MC
Leírás
FIXED IND 15UH 25A 2.9 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 25 A 2,9mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPCE2624A-150MC modellek
Kategória
Telítési áram
33A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,9mohm max.
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
1,181" H. x 1,039" Sz. (30,00mm x 26,40mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,886" (22,50mm)