CPAG2222-3R2MC
DigiKey raktári szám
4044-CPAG2222-3R2MC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPAG2222-3R2MC
Leírás
FIXED IND 3.2UH 49A 0.85 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.2 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 49 A 0,85mohm max. függőleges, 2 NYÁK érintkező Lapos vezeték, nagy áram
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPAG2222-3R2MC modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
0,85mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Tulajdonságok
Lapos vezeték, nagy áram
Mag anyaga
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
függőleges, 2 NYÁK érintkező
Tűrés
±20%
Méretek
0,866" H. x 0,866" Sz. (22,00mm x 22,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Telítési áram
76A