Ehhez nincs kép: L3DDH-1006N
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
L3DDH-1006N
DigiKey raktári szám
L3DDH-1006N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L3DDH-1006N
Leírás
IDC CBL - LKR10H/CN217GR/LKR10H
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategória
Hossz
0,500' (152,40mm, 6,00")
Gyártó
CNC Tech
Tulajdonságok
polaritásvédett, törésgátló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Szürke, szalag
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Kábel végződtetése
IDC
Pozíciók száma
10
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Raszter (csatlakozó)
0,100" (2,54mm)
Alap típusszám
Raszter (kábel)
0,050" (1,27mm)