3220-20-0300-00-TR
DigiKey raktári szám
1175-2646-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1175-2646-1-ND - Vágott szalag (CT)
1175-2646-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3220-20-0300-00-TR
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,050" (1,27mm)
Kategória
Szigetelés magassága
0,213" (5,40mm)
Gyrt.
Érintkező formája
négyzet
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony, Pick and Place
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A