3020-20-0300-00-TR_tab
3020-20-0300-00-TR
DigiKey raktári szám
1175-2659-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1175-2659-1-ND - Vágott szalag (CT)
1175-2659-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3020-20-0300-00-TR
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3020-20-0300-00-TR modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,354" (9,00mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kódoló horony, Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
3A (AC/DC)