302-28-40-GR-0100F
DigiKey raktári szám
CN222GR-100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
302-28-40-GR-0100F
Leírás
CBL RIBN 40COND 0.05 GRAY 100'
Részletes leírás
Szalagkábel Szürke 40 Vezetők 0,050" (1,27mm) Szalagkábel 100,0' (30,48m)
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szalag szélessége
2,000" (50,80mm)
Feszültség
300 V
Áramvezetők száma
40
Üzemi hőmérséklet
105°C
Szigetelési ellenállás
100Mohm