302-28-16-GR-0100F
DigiKey raktári szám
CN219GR-100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
302-28-16-GR-0100F
Leírás
CBL RIBN 16COND 0.05 GRAY 100'
Részletes leírás
Szalagkábel Szürke 16 Vezetők 0,050" (1,27mm) Szalagkábel 100,0' (30,48m)
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Csomagolás
Orsó
Szalag szélessége
0,800" (20,32mm)
Feszültség
300 V
Áramvezetők száma
16
Üzemi hőmérséklet
105°C
Szigetelési ellenállás
100Mohm