302-28-14-GR-0100F
DigiKey raktári szám
CN218GR-100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
302-28-14-GR-0100F
Leírás
CBL RIBN 14COND 0.05 GRAY 100'
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szalagkábel Szürke 14 Vezetők 0,050" (1,27mm) Szalagkábel 100,0' (30,48m)
Kategória
Köpeny színe
Gyrt.
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Csomagolás
Orsó
Szalag szélessége
0,700" (17,78mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Köpeny anyaga
Poli-vinil-klorid (PVC)
Kábel típusa
Szalagkábel
Feszültség
300 V
Áramvezetők száma
14
Üzemi hőmérséklet
105°C
Kivezetési raszter
Minősítések
UL-típusú 2651
Hossz
100,0' (30,48m)
Kábelér anyaga
vörösréz, ónozott
Vezetékméret
28AWG
Szigetelési ellenállás
100Mohm