300-30-14-GR-0100F
DigiKey raktári szám
CN212GR-100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
300-30-14-GR-0100F
Leírás
CBL RIBN 14COND 0.025 GRAY 100'
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szalagkábel Szürke 14 Vezetők 0,025" (0,64mm) Szalagkábel 100,0' (30,48m)
Kategória
Köpeny színe
Gyrt.
Szalag vastagsága
0,026" (0,66mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szalag szélessége
0,350" (8,89mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Köpeny anyaga
Poli-vinil-klorid (PVC)
Kábel típusa
Szalagkábel
Feszültség
150 V
Áramvezetők száma
14
Üzemi hőmérséklet
105°C
Kivezetési raszter
Minősítések
UL-típusú 2678
Hossz
100,0' (30,48m)
Kábelér anyaga
vörösréz, csupasz
Vezetékméret
30AWG
Szigetelési ellenállás
100Mohm