CM41532768DZYT nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
Raktáron: 33 545
Adatlap
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
Raktáron: 39 318
Adatlap
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli