CM315DL32768EZCT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
EPSON
Raktáron: 671
Adatlap
Raktáron: 14 134
Újdonságok a DigiKey-nél
32.768 kHz ±10ppm kristály 9pF 50 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CM315DL32768EZCT
DigiKey raktári szám
300-CM315DL32768EZCTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CM315DL32768EZCT
Leírás
CM315DL32768EZCT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Terhelő kapacitás
9pF