RD10RA16CVAT
DigiKey raktári szám
2449-RD10RA16CVAT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RD10RA16CVAT
Leírás
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.15A 50V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló Hexadecimális kiegészítés 16 Pozíció Furatszerelt, derékszögű Forgó, szerszámhoz Működtető elem 150mA 50VDC
Kategória
Érintkező anyaga
rézötvözet
Gyártó
CIT Relay and Switch
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Lemeztől mért magasság
0,394" (10,00mm)
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Áramkör
Hexadecimális kiegészítés
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
16
Mosható
Igen
Névleges áram (Amper)
150mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges feszültség
50VDC
Ház anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Működtető elem típusa
Forgó, szerszámhoz
Hossz
0,394" (10,00mm)