RD10RA10CGR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RD10RA10CGR |
Leírás | SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V |
Gyártói standard átfutási idő | 6 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | DIP kapcsoló BCD komplemens 10 Pozíció Felületszerelt Forgó, szerszámhoz Működtető elem 150mA 50VDC |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Érintkező anyaga rézötvözet |
Gyártó CIT Relay and Switch | Érintkező bevonata arany |
Sorozat | Lemeztől mért magasság 0,268" (6,80mm) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alkatrész státusza Aktív | Végződtetés módja sirályszárnyas |
Áramkör BCD komplemens | Kivezetési raszter 0,100" (2,54mm), teljes |
Pozíciók száma 10 | Mosható Igen |
Névleges áram (Amper) 150mA | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Névleges feszültség 50VDC | Ház anyaga folyadékkristályos polimer (LCP) |
Működtető elem típusa Forgó, szerszámhoz | Hossz 0,394" (10,00mm) |