RD10RA10CGR
DigiKey raktári szám
2449-RD10RA10CGRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2449-RD10RA10CGRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2449-RD10RA10CGRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RD10RA10CGR
Leírás
SW ROTARY DIP BCD COMP 0.15A 50V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló BCD komplemens 10 Pozíció Felületszerelt Forgó, szerszámhoz Működtető elem 150mA 50VDC
Kategória
Érintkező anyaga
rézötvözet
Gyártó
CIT Relay and Switch
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Lemeztől mért magasság
0,268" (6,80mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Áramkör
BCD komplemens
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Pozíciók száma
10
Mosható
Igen
Névleges áram (Amper)
150mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges feszültség
50VDC
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Működtető elem típusa
Forgó, szerszámhoz
Hossz
0,394" (10,00mm)