MS1201L4B
DigiKey raktári szám
2449-MS1201L4B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS1201L4B
Leírás
SWITCH SLIDE SPDT 0.2A 30V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tolókapcsoló SPDT panelre szerelhető
Kategória
Működtető elem hossza
4,00mm
Gyártó
CIT Relay and Switch
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ezüst
Csomagolás
Tasak
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Áramkör
SPDT
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kapcsolási mód
Nincs megadva
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Kapcsolási mód
BE-BE
Működtetési hossz
3,00mm
Névleges áram (Amper)
200mA (DC)
Elektromos élettartam
10,000 ciklus
Névleges DC feszültség
30 V