J115F31CH24VDCS61.5U
DigiKey raktári szám
2449-J115F31CH24VDCS61.5U-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
J115F31CH24VDCS61.5U
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 50A 24V
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 24VDC Tekercs lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
J115F31CH24VDCS61.5U modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187"/0,250"
Csomagolás
Tálca
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram
50 A
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid-indium-oxid (AgSnOInO)
Kapcsolási feszültség
277VAC, 110VDC - max.
Tanúsítvány
cURus
Max. kapcsolt teljesítmény
13850VA, 5500W
Relé típusa
Tekercsáram
62.5 mA
Tekercs ellenállása
384 Ohms