J115F11C24VDCS6.9
DigiKey raktári szám
2449-J115F11C24VDCS6.9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
J115F11C24VDCS6.9
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 40A 24V
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 24VDC Tekercs Furatszerelt
EDA / CAD modellek
J115F11C24VDCS6.9 modellek
Csomagolás
Csőtár
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram
40 A
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Kapcsolási feszültség
277VAC, 110VDC - max.
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. kapcsolt teljesítmény
9600VA, 1120W
Relé típusa
Tekercsáram
37.5 mA
Tekercs ellenállása
640 Ohms