J115F11AH24VDCS61.5U
DigiKey raktári szám
2449-J115F11AH24VDCS61.5U-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
J115F11AH24VDCS61.5U
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
J115F11AH24VDCS61.5U modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Tekercs szigetelése
F osztály
Csomagolás
Csőtár
Bekapcsolási feszültség
18VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
15 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
10 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram
50 A
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid-indium-oxid (AgSnOInO)
Kapcsolási feszültség
277VAC, 110VDC - max.
Tanúsítvány
cURus
Max. kapcsolt teljesítmény
13850VA, 5500W
Relé típusa
Tekercsáram
62.5 mA
Tekercs ellenállása
384 Ohms