A3K1ASQ12VDC1.6
DigiKey raktári szám
2449-A3K1ASQ12VDC1.6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A3K1ASQ12VDC1.6
Leírás
RELAY AUTOMOTIVE SPST 150A 12V
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Gépjárműipari relék SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Aljzatba helyezhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A3K1ASQ12VDC1.6 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Gyártó
CIT Relay and Switch
Bekapcsolási idő
15 ms
Sorozat
Kikapcsolási idő
15 ms
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
Mágneses ívfúvású, teljesen szigetelt
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Aljzatba helyezhető
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Végződtetés módja
Dugaszolható, Gyorscsatlakozó - többféle méretben
Tekercsáram
133.3 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tekercs feszültsége
12VDC
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Tekercs teljesítményfelvétele
1,6W
Névleges áram
80 A
Tekercs ellenállása
90 Ohms
Kapcsolási feszültség
145VDC - max.
Alap típusszám
Bekapcsolási feszültség
7,8VDC