A2F1CSQ48VDC1.6D
DigiKey raktári szám
2449-A2F1CSQ48VDC1.6D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A2F1CSQ48VDC1.6D
Leírás
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 48V
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Gépjárműipari relék SPDT (1 Form C) 48VDC Tekercs lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A2F1CSQ48VDC1.6D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Bekapcsolási feszültség
33,6VDC
Gyártó
CIT Relay and Switch
Kikapcsolási feszültség
4,8VDC
Sorozat
Bekapcsolási idő
7 ms
Csomagolás
Tálca
Kikapcsolási idő
5 ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
dióda, teljesen szigetelt
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Tekercsáram
33.3 mA
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Tekercs feszültsége
48VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO)
Névleges áram
40 A
Tekercs teljesítményfelvétele
1,6W
Kapcsolási feszültség
75VDC - max.
Tekercs ellenállása
1.44 kOhms