EC4SAW-24D15N
DigiKey raktári szám
2034-2018-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EC4SAW-24D15N
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 200mA, 200mA 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EC4SAW-24D15N modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
6 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
8-SIP modul, 7 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
0,86" H. x 0,36" Sz. x 0,44" M. (21,8mm x 9,2mm x 11,1mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
200mA, 200mA