CFM40C090-DR
DigiKey raktári szám
2034-3718-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM40C090-DR
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 9V 40W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 9V 4,45A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CFM40C090-DR modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
40W
Gyártó
Cincon Electronics Co. LTD
Szigetelési feszültség
4.242 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
84%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,33" H. x 2,32" Sz. x 1,62" M. (110,0mm x 59,0mm x 41,2mm)
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, FCC, TUV
Feszültség - 1. kimenet
9V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
4,45A