CFM130M480-C
DigiKey raktári szám
2034-CFM130M480-C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM130M480-C
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 101W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 80 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Méretek
3,60" H. x 2,52" Sz. x 1,36" M. (91,4mm x 64,0mm x 34,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
2.1 A