CFM130M360
DigiKey raktári szám
2034-CFM130M360-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM130M360
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 101W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 80 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,20" M. (76,2mm x 50,8mm x 30,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
36V
Áram - 1. kimenet
2.8 A