CFM130M240
DigiKey raktári szám
2034-CFM130M240-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CFM130M240
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 101W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 80 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
háztartási berendezések, orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
93%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,20" M. (76,2mm x 50,8mm x 30,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE, cURus, FCC, TUV
Áram - 1. kimenet
4.2 A