DCCM100PCBRP
DCCM100PCBRP
Cinch Dura-Con Micro-D Connectors | Digi-Key Daily
DCCM100PCBRP
DigiKey raktári szám
116-1273-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DCCM100PCBRP
Leírás
CONN MICRO-D PLG 100POS R/A SLDR
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Pozíció D típusú, Micro-D dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
DCCM100PCBRP modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
alumíniumötvözet, sárga krómbevonatú kadmium
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Hátlaptól mért távolság
0,200" (5,08mm)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
árnyékolt
Sorok száma
4
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Diallil-ftalát (DAP), üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
0,050 raszter x 0,043 sortávolság
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Jel
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C