415-0199-MM500
DigiKey raktári szám
24-415-0199-MM500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
415-0199-MM500
Leírás
COAX CBL BNC TO SMA 19.6"
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel BNC - SMA RG-174 19,69" (500,00mm)
Kategória
Hossz
19,69" (500,00mm)
Gyártó
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kábel típusa
RG-174
Csomagolás
Tasak
Kábel impedanciája
50 Ohms
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
BNC - SMA
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
BNC dugó
Max. frekvencia
1 GHz
1. érintkező típusa
apa
Szín
fekete
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Tulajdonságok
árnyékolt
2. csatlakozó
SMA dugó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C