FC50-01-CA003
DigiKey raktári szám
CI1022-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FC50-01-CA003
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA 36,00" (914,40mm)
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Cicoil
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz
36,00" (914,40mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Összesített impedancia
50 Ohms
Kialakítás
SMA - SMA
Szín
átlátszó
1. csatlakozó
SMA dugó
Tulajdonságok
árnyékolt
1. érintkező típusa
apa
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 165°C