666K101-10
DigiKey raktári szám
CI10T-1000-ND
1233-666K101-10-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
666K101-10
Leírás
CBL RIBN 10COND 0.039 CLR 1000'
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szalagkábel átlátszó 10 Vezetők 0,039" (1,00mm) Szalagkábel 1000' (304,80m)
Kategória
Szalag vastagsága
0,035" (0,89mm)
Gyrt.
Szalag szélessége
0,394" (10,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Köpeny anyaga
Flexx-Sil™
Alkatrész státusza
Aktív
Feszültség
450 V
Kábel típusa
Szalagkábel
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 260°C
Áramvezetők száma
10
Minősítések
UL E324413, CE
Kivezetési raszter
Kábelér anyaga
vörösréz, csupasz
Hossz
1000' (304,80m)
Szigetelési ellenállás
200Mohm
Vezetékméret
28AWG
Névleges áram (Amper)
5 A