HDR100IMP40M-G-V-TH
DigiKey raktári szám
HDR100IMP40M-G-V-TH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HDR100IMP40M-G-V-TH
Leírás
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 40 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Tokozás
Tokozás nélküli
Gyrt.
Rögzítés módja
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
push-pull
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező hossza
0,236" (6,00mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Érintkező típusa
Érintkező hossza összesen
0,454" (11,54mm)
Raszter (párosított rész)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)