DR127D254P20M
DigiKey raktári szám
DR127D254P20M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR127D254P20M
Leírás
DUAL ROW 1.27MM PITCH 20-PIN MAL
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó - DIP 1,27mm-es foglalat 20 0,050" (1,27mm) FR4 epoxiüveg
Kategória
Pozíciók száma
20
Gyártó
Chip Quik Inc.
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)
Sorozat
Lemez vastagsága
0,062" (1,57mm) 1/16"
Csomagolás
Ömlesztve
Anyag
FR4 epoxiüveg
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,700" x 1,000" (17,78mm x 25,40mm)
Fejlesztőlap típusa
Csatlakozó - DIP
Alap típusszám
Beültethető elem
1,27mm-es foglalat