HHXD500ARA330MF80G
DigiKey raktári szám
565-HHXD500ARA330MF80GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXD500ARA330MF80GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXD500ARA330MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXD500ARA330MF80G
Leírás
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 50 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 40mohm 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HHXD500ARA330MF80G modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Chemi-Con
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
112 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C