HHXC630GRA101MJC5G
DigiKey raktári szám
565-HHXC630GRA101MJC5GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXC630GRA101MJC5GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXC630GRA101MJC5GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXC630GRA101MJC5G
Leírás
CAP ALUMHYB 100UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 22mohm 4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
210 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.1 A @ 100 kHz
Kapacitás
100 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C