ESMQ421VSN681MR50S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 24
Adatlap
680 µF 420 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - bepattanó 2000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ESMQ421VSN681MR50S
DigiKey raktári szám
565-3718-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESMQ421VSN681MR50S
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP TH
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
1,181" átmérő (30,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
2,047" (52,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
420 V
Tokozás
Radiális, Henger - bepattanó
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C