EKZN500ELL560MF11D
DigiKey raktári szám
565-EKZN500ELL560MF11D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKZN500ELL560MF11D
Leírás
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Búgóáram (alacsony frekvencián)
280 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
700 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Impedancia
180 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Névleges feszültség
50 V
Max. magasság (beültetve)
0,492" (12,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C