EKY-101ETD470MJC5S
DigiKey raktári szám
565-EKY-101ETD470MJC5SCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-EKY-101ETD470MJC5STB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKY-101ETD470MJC5S
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 100 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
192 mA @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
480 mA @ 100 kHz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Impedancia
170 mOhms
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,551" (14,00mm)
Névleges feszültség
100 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C