EKXG451ELL330ML25S
DigiKey raktári szám
565-1476-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKXG451ELL330ML25S
Leírás
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 450 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EKXG451ELL330ML25S modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
390 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
975 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,043" (26,50mm)
Névleges feszültség
450 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C