EKWB451ELL151MMN3S
DigiKey raktári szám
565-EKWB451ELL151MMN3S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKWB451ELL151MMN3S
Leírás
CAP ALUM 150UF 20% 450V TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF 450 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EKWB451ELL151MMN3S modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
915 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.3725 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,319" (33,50mm)
Névleges feszültség
450 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C