APXJ6R3ARA391MF61G
DigiKey raktári szám
565-APXJ6R3ARA391MF61GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-APXJ6R3ARA391MF61GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-APXJ6R3ARA391MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APXJ6R3ARA391MF61G
Leírás
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
390 µF 6.3 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 10mohm 15000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APXJ6R3ARA391MF61G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
15000 óra / 105°C
Gyártó
Chemi-Con
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
245 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
4.9 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
390 µF
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
6.3 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
10mohm