APXH200ARA470MH70G
DigiKey raktári szám
565-3150-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-3150-1-ND - Vágott szalag (CT)
565-3150-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APXH200ARA470MH70G
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 20 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 45mohm 1000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
APXH200ARA470MH70G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,264" (6,70mm)
Kapacitás
47 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
20 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
45mohm