CI23P-16W330-C-1X
DigiKey raktári szám
2603-CI23P-16W330-C-1X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CI23P-16W330-C-1X
Leírás
AUD. PIEZO IND 6-16V WIRE LEAD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo 12 V 30mA 3,3kHz 100dB / 12V, 10cm Vezeték vezetékek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CI23P-16W330-C-1X modellek
Kategória
Működés
folyamatos
Gyártó
Challenge Electronics
Hangnyomásszint
100dB / 12V, 10cm
Csomagolás
Tálca
Üzemi áram
30mA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Bemenet típusa
DC
Védettség
IPX7
Névleges feszültség
12 V
Rögzítés módja
Vezeték
Feszültségtartomány
6 ~ 16V
Végződtetés
vezetékek
Frekvencia
3,3kHz
Méretek
0,906" átmérő (23,00mm)
Technológia
Piezo
Max. magasság (beültetve)
0,984" (25,00mm)